Levure De Biere Vitarmonyl

8.50

Kategori:

Përshkrim

LEVURE DE BIERE VITARMONYL selen + zink
Ndihmon në ruajtjen e shkëlqimit të lëkurës dhe vitalitetit të flokëve
PËR KË ?

Për njerëzit që duan ndihmë për të forcuar bukurinë dhe gjallërinë e lëkurës dhe flokëve.

 

Kuti prej 60 tabletash
1 tabletë / ditë
Program 2 mujor

Përfitimet
Vitaminat e grupit B të shoqëruara me majanë e birrës kanë një efekt optimal në bukuri. Vitamina B8 ndihmon në ruajtjen e shëndetit të lëkurës dhe ndihmon në mbajtjen e flokëve të fortë.

Këshilla të përdorimit
Merrni 1 tabletë në ditë në mëngjes, gëlltitet me një gotë ujë.

Programi do të merret në periudha prej 2 deri në 3 muaj, 1 deri në 2 herë në vit.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Të konsumohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar, dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve.

Përbërësit
Maja e birrës (Saccharomyces cerevisiae); sorbitol; vitaminat: B3, B5, B12, B6, B2, B1, B9, B8; kripëra magnezi të acideve yndyrore.
Ky produkt përmban gjurmë të glutenit dhe sulfideve.

1 tabletë siguron 500mg maja të birrës.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Levure De Biere Vitarmonyl”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *