Bio Nutrisante Détente – ÇAj Organik Bio Relaksues/qetësues

7.00

Përshkrim

BIO NUTRISANTE DÉTENTE
ÇAJ ORGANIK BIO RELAKSUES/QETËSUES
100% NATYRAL
20 QESKA


Çaj për përdorim me efekt qetësimi nga puna e tepërt, stresi apo aktivitetet intensive.

PËRBËRJA:

  • Limon (55,8 %)
  • Ekstrakt kamomil (15,8 %)
  • Verbena odourous
  • Borzilok (8,4 %)
  • Lule portokalli.

PËRDORIMI:

Vendosni një bustinë në një filxhan me ujë të nxehtë të zier. Lereni të pushojë për 3 minuta në mënyrë që bimët të çlirojnë shijen dhe aromën e tyre. Për ata që pëlqejnë aromat dhe shijet e forta lëreni të pushojë për 5 minuta. Rekomandohen 3 filxhan çaji në ditë

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Afati i përdorimit e shënuar ne paketim. Paketim i riciklueshëm.

Vendi i origjinës: Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bio Nutrisante Détente – ÇAj Organik Bio Relaksues/qetësues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *