Bio Nutrisante Elemination – ÇAj Bio Per Eleminimin E Toksinave Nga Trupi

7.00

Përshkrim

BIO NUTRISANTE ELEMINATION
ÇAJ BIO PER ELEMINIMIN E TOKSINAVE NGA TRUPI
100% NATYRAL
20 QESKA


I aromatizuar me fruta të kuqe, çaji Bio Nutrisanté Elimination me ujë të freskët do të freskojë momentet tuaja të verës. Ndihmon në eliminimin e ujit te tepert dhe toksinave të depozituara në trup duke kombinuar:
Meadowsweet – e cila, falë vetive të saj depurative dhe kulluese, promovon funksionet e eliminimit të ujit
Hibiscus – i cili nxit eliminimin e ujit nga veshkat, gjë që lehtëson kullimin e trupit

PËRBËRJA:

  • Meadowsweet (64%)
  • Hibiscus (31%)
  • Aroma e frutave të kuqe

PËRDORIMI:

Vendosni një bustinë në një filxhan. Shtoni ujë në filxhan. Lereni te pushojë për 3 minuta në menyrë që bimët të çlirojnë shijen dhe aromën e tyre. Për ata që pëlqejnë aromat dhe shijet e forta lëreni të pushojë për 5 minuta. Këshillë: nëse doni të hidratoheni me shije gjatë gjithë ditës, vendosni 2 bustina në 1 litër ujë dhe konsumojeni përgjatë gjithë ditës. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Afati i përdorimit e shënuar ne paketim. Paketim i riciklueshëm.

Vendi i origjinës: Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bio Nutrisante Elemination – ÇAj Bio Per Eleminimin E Toksinave Nga Trupi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *