BIO NUTRISANTE ENERGIE – CAJ PER ENERGJI

7.20

SKU: 3515450065983 Categories: ,

Description

BIO NUTRISANTE ENERGIE
ÇAJ BIO PËR ENERGJI
100% NATYRAL
20 QESKA


Pa aromë artificiale, konservues apo aditivë

REKOMANDOHET:
Në rast lodhje, pune intensive, ditë te ngarkuara apo ne cdo rast tjeter kur ndjeni nevojen per energji.

PËRBËRJA:

  • Xhenxhefili një stimulues me origjinë natyrale, është një erëz që ndihmon në tonifikimin e trupit dhe ruajtjen e performancës së tij
  • Mate dhe limoni i njohur për veprimin e tyre gjallërues, aleatë idealë për të luftuar kundër lodhjes
  • Vaji esencial i limonit sjell një prekje të mprehtë që i jep gjallëri këtij infuzioni

PËRDORIMI:

Sa here te deshironi gjate dites. Vendosni 1 qese në një gotë dhe shtoni ujë të freskët apo te ngrohte. Lëreni të veproje për 3 minuta në mënyrë që bimët të lëshojnë plotësisht shijen e tyre dhe deri në 5 minuta nese deshironi shije me te forte te bimeve.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Afati i përdorimit e shënuar ne paketim. Paketim i riciklueshëm.

Vendi i origjinës: Francë