Bio Nutrisante Sommeil – ÇAj Bio Për Gjumë Cilësor

7.20

SKU: 3515451060949 Categories: ,

Description

BIO NUTRISANTE SOMMEIL
ÇAJ BIO PËR GJUMË CILËSOR
100% NATYRAL
20 QESKA


Ky çaj është aleati juaj nëse keni pasur një ditë të lodhshme dhe dëshironi një gjumë të qetë, të gjatë dhe cilësor.

Kombinimi i 3 bimëve i jep cilësitë më të mira çajit:

  1. verbena – nxit relaksimin dhe në këtë mënyrë kontribuon në kushte të mira për të fjetur
  2. borziloku – lehtëson tretjen. Tretja e mirë është e favorshme për gjumë të qetë
  3. anise jeshile– e njohur për vetitë e saj të fuqishme aromatike

 

PËRBËRJA:

  • Verbena (52%)
  • Borzilok (26%)
  • Anise jeshile (22%).

PËRDORIMI:

Vendosni nje bustine ne nje filxhan me uje te nxehte te zier. Lëreni të pushojë për 3 minuta në menyrë që bimët të çlirojnë shijen dhe aromën e tyre. Për ata që pëlqejnë aromat dhe shijet e forta lereni të pushojë për 5 minuta.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Afati i përdorimit dhe lista e plotë e përbëresve e shënuar në paketim.  Paketim i riciklueshem.

Vendi i origjinës: Francë