Sale!

Biolane 3 In 1 Cicabebe

Original price was: 11.00€.Current price is: 5.50€.

SKU: 3286010040930 Categories: ,

Description

BIOLANE 3 IN 1 CICABEBE
Pomadë


Biolane Cicabebe 3 ne 1 eshte pomade me veti ushqyese. Me efektshmëri të vertetuar, parandalon dhe lehtëson çrregullimet e vogla të lëkurës tek foshnjat. Ketu kategorizojme thatësine e lokalizuar, acarim rreth gojës dhe koret e qumeshtit.

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • Nuk ka arome dhe konservues artificial.
  • Per bebe , femije dhe te rritur .
  • Tharje e lokalizuar ne pjese te ndryshme te trupit.
  • Acarime ne zonen periorale  (rreth gojes).
  • Korickat e qumeshtit (krustat e kokes tek te sapolindurit).
  • Permban uje, parafin, bisabolol, cetil palmitate.
  • Perdorim i jashtem

PËRDORIMI

Ne saje te paketimit te saj te pershtatshem, hapja ne maje te paketimit mundeson marrjen e sasise adekuate per lyerje ne zonat e nevojshme. Mjafton nje sasi e vogel ta mbuloje zonen e nevojshme te lekures. Aplikojeni nje here ne dite. Para aplikimit sigurohuni qe lekura te jete e paster!

Rezultati:  hidratim te lekures dhe qetesim qe nga perdorimi i pare.

Additional information

Pesha

40 ml