Biolane Body Milk Cold Cream

15.00

SKU: 3286010040923 Kategori: ,

Përshkrim

BIOLANE BODY MILK COLD CREAM                                                                                                                               

Krem hidratues intensiv per lekure
350 ml


Biolane body milk me cold cream eshte nje qumesht trupi me efekt ushqyes dhe hidratues per lekuren e bebes dhe femijeve. Efekti hidratues dhe ushqyes eshte i menjehershem qe ne aplikimin e pare.Formula e saj, e bazuar në dyllin e bletës dhe vajin e bajames së ëmbël, lufton në mënyrë efektive thatësirën dhe forcon barrierën natyrale të lëkurës.

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • I rekomandueshem per lekure te thate dhe te ndjeshme.
  • Formulim i  lëngshem dhe i lehtë.
  • Depërton shpejt ne lekure dhe nuk ngjitet.

PËRDORIMI

Aplikojeni  një ose dy herë në ditë në lëkurë të pastruar dhe të thatë në mënyrë të përsosur, në trup, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të thata ose të irrituara. Mos harroni te aplikoni pas cdo larje te trupit te femijes per te shamngur tharjen e lekures.

Rezultati: Tkurrja dhe acarimi i lekures duket i qetësuar. Lëkura e foshnjës rigjen butësinë dhe komoditetin.

 

98% përmbajtje  bimore

sqAlbanian