Biolane Face And Body Cream With Olive Oil

12.50

SKU: 3286010034878 Kategori: ,

Përshkrim

BIOLANE FACE AND BODY CREAM WITH OLIVE OIL                                                                                             

Krem hidratues per fytyre dhe trup me permbajtje vaji te ullirit


Biolane face and body cream with olive oil eshte krem hidratues dhe ushqyes me permbajtje te vajit te ullirit.  Përbërja e bazuar në vaj ulliri eshte e pasur me veti hidratuese, mbrojtëse dhe riparuese. Minimizon humbjen e lagështisë nga lëkura shumë e thatë. Lë një shtrese mbrojtëse e cila ndihmon në luftimin e faktoreve të jashtëm demtues.

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • Formuluar me 98% përbërës natyralë.
  • Hipoalergjik .
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
  • Ka një aromë të freskët delikate.
  • I rekomandueshem per lekure te thate
  • I përshtatshëm për foshnje, fëmijë dhe të rritur.

PËRDORIMI

Apilkojeni një deri ne dy herë në ditë në lëkurën e fytyrës dhe trupit, të pastër dhe të thatë, me fokus në zonat e thata ose të irrituara.
Mos e përdorni në lëkurën e pjesës së pelenave.

98% përbërës natyralë dhe hipoalergjik

sqAlbanian