Biolane Liniment Oleo Calcaire

11.50

SKU: 3286010016683 Kategori: ,

Përshkrim

BIOLANE LINIMENT OLEO CALCAIRE
Pastrues me vaj ulliri dhe Lime
300ml


Qumeshti pastrues me vaj ulliri dhe lime nga Biolane, pastron dhe mbron zonen e pelenes tek foshnjat në një hap të vetëm. Përgatitja e tij tradicionale, e bazuar në vaj ulliri dhe ujë Lime (llajm), është formuluar posaçërisht për të pastruar dhe mbrojtur lëkurën e zonës intime të foshnjës në një hap të vetëm. Ai ushqen çdo ditë epidermën gluteale dhe ndihmon në parandalimin e skuqjes dhe acarimit duke lënë një film mbrojtës kundër agresioneve të jashtme irrituese (urina, jashtëqitja, fërkimi i pelenave.)

DETAJE PËR PRODUKTIN

  • I përshtatshëm për lëkurë me prirje atopike.
  • I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.
  • Mund te perdoret per pastrim te cdo pjese te trupit.
  • Pa shpelarje.

PËRDORIMI

  • Shkundeni mirë para përdorimit.
  • Aplikojeni në çdo siperfaqe me pambuk.
  • Nuk kërkon shpëlarje.

98% e përbërësve me origjinë natyrore

sqAlbanian