Ofertë!

Biolane Moisturizing Spray

5.95

S’ka stok

SKU: 3286018000424-1 Kategori: ,

Përshkrim

BIOLANE MOISTURIZING SPRAY                                                                                                                                      Biolane Sprej Hidratues                                                                                                                                                                      200 ml


Krijuar për lëkurën më të ndjeshme dhe me përbërës me origjinë natyrale .Hipoalergjik, me aromë të lehtë dhe i formuluar me pH fiziologjik .Parandalon dehidrimin e lëkurës dhe humbjen e lagështisë .I sigurte për t’u përdorur tek të porsalindurit dhe fëmijët më të rritur. Hidraton dhe zbut lëkurën e ndjeshme të foshnjës.

Me hydra-bléïne®, një kombinim i lipideve dhe proteinave të grurit kufizon humbjen e ujit (dehidrimin) dhe vajin – rimbush epidermën.

PËRDORIMI
Në trup: Pas rutinës së pastrimit të foshnjës, në lëkurë  të pastër dhe të thatë, spërkateni drejtpërdrejt në trupin e foshnjës ose, nëse preferoni, në pëllëmbën e dorës tuaj pastaj masazhojeni në lëkurën e foshnjës.
Në fytyrë: Pas rutinës së pastrimit të foshnjës, në lëkurë të pastër dhe të thatë, spërkateni në pëllëmbën e dorës tuaj, pastaj aplikojeni atë në fytyrën e foshnjës. Asnjëherë mos spërkatni drejt fytyrës.

Praktik, formati me spërkatje e bën të thjeshtë dhe të shpejtë për t’u aplikuar, për foshnjat, nënat dhe në të vërtetë, të gjithë familjen

Pa alkool! Pa sapun! Pa parabene! Pa  fenoksietanol! Pa ftalate!  Pa gluten!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biolane Moisturizing Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *