Biolane Pocket Water Wipes X 10

Ofertë!

0.50

SKU: 3286018000257 Kategori: ,

Përshkrim

BIOLANE POCKET WATER WIPES X 10


Peceta te lagura xhepi me permbajtje uji. Ideale per pastrim, hidratim dhe mbrojtje te lekures se foshnjes tuaj ne nje hap te vetem. Rezultati eshte lekura e bute, elastike dhe ruajtja e ekuilibrit te saj hidrolipidik. Te formuluara posacerisht per lekurat e ndryshueshme dhe sensitive.
Kane arome delikate te pastertise, ato perdoren me siguri te plote dhe ruajne ekuilibrin natyral te lekures.

Perberesit: uje, 98% permbajtje natyrale.

TE FORMULUARA ME FIBRA TE QENDRUESHME!

PA SILIKON! PA PARABENE! 

sqAlbanian