Biolane 2 In 1 Kids Shampo

10.00

SKU: 3286011000278 Categories: ,

Description

BIOLANE 2 IN 1 KIDS SHAMPO

Biolane shampo për Fëmijë per floke dhe trup


Pastron lëkurën e brishtë të fëmijës . Pa sapun, baza e tij shumë e butë  pastron pa tharë lëkurën dhe mbron ekuilibrin natyror të saj.
Një kombinim mes lipideve dhe proteinave të grurit, kufizon humbjen e ujit (dehidrimin) dhe vajit – rimbush epidermën.

DETAJET E PRODUKTIT 

  • Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe okulistik.
  • Hipoalergjik
  • Formuluar me pH Fiziologjik.
  • Per femije mbi 3 vjec
  • Per floket dhe trupin
  • Nuk acaron syte e femijes dhe si rrjedhim syte nuk lotojne
  • Super i përshtatshëm: me dozim të shpejtë dhe preciz, kapaku jep saktësisht sasinë e duhur të produktit.

PA ALKOOL !   PA SAPUN !  PA PARABENE !  PA FENOKSIETANOL !   PA FTALATE! 

 

Additional information

Pesha

250 ml