Christmas Box Hydragenist Gel-cream + Eye Gel

45.00

SKU: 3701436901172 Kategori: ,

Përshkrim

LIERAC SET HYDRAGENIST HIDRATUES
HYDRAGENIST GEL-CREAM 50ml + HYDRAGENIST GEL EYE CREAM 15ml
LËKURË NORMALE DHE TË KOMBINUAR
50 ml + 15 ml


Një set i jashtëzakonshëm hidratues dhe plotësues hydragenist i cili përmnban:

XHEL-KREM HYDRAGENIST Hidratues,Oksigjenues 50ML
I cili hidraton, zbut rrudhat, zbut dhe rioksigjenon lëkurën.
Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky xhel-krem kombinon oksigjenin biomimetik, i cili stimulon oksigjenimin qelizor, me acidin hialuronik rihidratues. Është i pasuruar me pluhur orizi matifikues.
Ideale për lëkurë normale në të kombinuar.

SI DHURATE: HYDRAGENIST Xhel për zbutjen e rrudhave të syve 15ML 
Gjesti i parë rihidratues për zgjim mëngjesi!
Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky xhel i syve kombinon oksigjenin biomimetik, i cili stimulon oksigjenimin qelizor, me acidin hialuronik rihidratues. Është i pasuruar me një ekstrakt dekongestant që ka efekt kundër fryrjes dhe rrathëve të errët të styve.

  • Xhel-kremi: Siguron një hidratim prej 24 orësh. Lëkura është e mbushur, linjat e holla dhe rrudhat zbuten, lëkura është më e freskët.
  • Xhel për sytë: Zbut rrudhat nga dehidratimi. Kundër fryrjes – Kundër rrathëve të errët.

PËRDORIMI:
Xhel-krem: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.
Xheli për sytë:
1. Aplikojeni dhe lëreni produktin të depërtojë duke përdorur majat e gishtave
2. Lëmoni duke përdorur majen kriotermale – metalike të ftoht
3. Aplikoni në zonën mbi dhe nën sy duke përdorur grykën kriotermale me një presion të lehtë

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Christmas Box Hydragenist Gel-cream + Eye Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *