Sale!

Christmas Box Hydragenist Gel-cream + Foaming Cream

11.50

SKU: 3701436901189 Categories: , ,

Description

LIERAC SET HYDRAGENIST HIDRATUES
HYDRAGENIST GEL-CREAM 30ml + KREM PASTRUES SHKUMUES 30ml
LËKURË NORMALE DHE TË KOMBINUAR
30 ml + 30 ml


Një set i jashtëzakonshëm hidratues dhe plotësues hydragenist i cili përmnban:

HYDRAGENIST Xhel-Krem – Hidratues,Oksigjenues 30ML
I cili hidraton, zbut rrudhat, zbut dhe rioksigjenon lëkurën.
Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky xhel-krem kombinon oksigjenin biomimetik, i cili stimulon oksigjenimin qelizor, me acidin hialuronik rihidratues. Është i pasuruar me pluhur orizi matifikues.
Ideale për lëkurë normale në të kombinuar.

SI DHURATË: HYDRAGENIST Kremi Shkumues – Pastrues i dyfishte 30ML
I frymëzuar nga teknika estetike të pastrimit jonik, ky krem shkumës ideal për lëkurë të kombinuar, ofron një pastrim të dyfishtë:
– në sipërfaqe: pastron lëkurën nga ndotësit e jashtëm, pluhurin dhe shpërndan grimin
– në thellësi: largon djersën dhe sebumin e tepërt dhe ndihmon në eliminimin e qelizave të vdekura

  • Xhel-kremi: Siguron një hidratim prej 24 orësh. Lëkura është e mbushur, linjat e holla dhe rrudhat zbuten, lëkura është më e freskët.
  • Kremi pastrues shkumues
    1. Pastrues grimi – kundër ndotjes
    2. Pastrim mikro-zbutës

PËRDORIMI:
Xhel-kremi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.
Kremi shkumues: Aplikojeni në lëkurë të thatë duke e masazhuar me gisht. Lageni pak me ujë, masazhoni përsëri dhe më pas shpëlajeni mirë. Shmangni zonën e syve.