Christmas Box Lift Integral Cream + Lift Regard Serum

65.00

Kategori:

Përshkrim

LIERAC SET KUNDËR PLAKJES LIFT INTEGRAL
LIFT INTEGRAL CREAM 50ml + LIFT INTEGRAL EYE CREAM 15ml
LËKURË NORMALE DHE TË THATË
50 ml + 15 ml


Një set i jashtëzakonshëm me efekt lifting kundër plakjes i cili përmban:

LIFT INTEGRAL CREAM 50ML për një efekt lifting pa injeksion.
Bazuar në teknikat estetike të kombinuara me lifting + injeksion, ky krem dite kombinon një zemër lifting përbërës aktiv [ekstrakt nga druri mahogany + ekstrakt tulipani vjollcë] me koncentratin anti-plakje Hyalu-3 dhe poashtu është i pasuruar me efekt super hidratuese të vajit të luleve Candolle.
Ideale për lëkurë normale në të thatë.

SI DHURATË: LIFT INTEGRAL 15ML LIFT EYE SERUM
Anti-rrudhë dhe efekt lifting për Sytë dhe Qepallat
Bazuar në teknikat estetike të kombinuara për lifting + injektim, ky serum kombinon një bërthamë të përbërësit aktiv lifting [ekstrakt nga druri mahogany + ekstrakt tulipani vjollcë] me koncentrat Hyalu-3 kundër plakjes dhe pasuruar me kompleksin kundër fryrjes / rrathëve të errët.

  • Kremi: Rigjallëron ovalin, rikthen vëllimet dhe korrigjon rrudhat e thella dhe të varura.
  • Serumi i syve: Rigjallëron dhe rihap sytë (tërheq lëkurën e varur mbi dhe nën sy), korrigjon rrudhat e thella dhe të varura.

PËRDORIMI:
Kremi: Aplikojeni në fytyrë në mëngjes, duke shmangur zonën e syve.
Serumi i syve: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në qepalla dhe zonën e syve.

sqAlbanian