Cica-filler Serum

48.00

8 stok

Kategori:

Përshkrim

CICA-FILLER SERUM

Korrigjimi i rrudhave
CICA-FILLER, serumi riparues kundër rrudhave, i formuluar për të synuar të gjitha llojet e rrudhave.

Frymëzuar nga mekanizmat e shërimit të indeve, ky serum përmban një përbërës aktiv të gjeneratës së re me një funksion të ngjashëm me retinolin: Bakuchiol Pro-kolagjen.
Ky përbërës aktiv me origjinë natyrale është më efektiv sesa retinoli në stimulimin e sintezës së kolagjenit I, por pa efektet e tij anësore.
Kompleksi Alchemilla, Ivy, Horsetail ndihmon për të riparuar epidermën dhe për të rivendosur tensionin në dermë.

Një strukturë aktive e lëngut xhel që depërton shpejt, duke e lënë sipërfaqen lëkurore të ndihet e plotë dhe e lëmuar.
Aroma e saj me nota prej jasemini, mollë jeshile, palisandër dhe akordi ozonik nxjerr një ndjesi freskie.

Përdorimi:

3 ampula me 10ml – Për t’u përdorur si kurë 30 ditore. Për një program të plotë riparues kundër rrudhave, përdorni me CICA-FILLER CREAM për lëkurë normale në të thatë ose CICA-FILLER GEL-KREM për lëkurë normale në të kombinuar.

Serumi CICA-FILLER përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikim duke synuar rrudhat pastaj në të gjithë fytyrën.

 

sqAlbanian