Coffret Cica Filler Cream Spring ’21

40.00

Kategori:

Përshkrim

Lierac Cica-Filler Set Riparimi Kundër Rrudhave

Një kuti ultra efektive për t’i thënë lamtumirë shenjave të plakjes.
Lëkura juaj ka filluar të shënohet nga shenjat e plakjes dhe a po kërkoni një trajtim efektiv për t’i luftuar ato?

Mendoni për Kutinë Riparuese Kundër Rrudhave Cica-Filler. Përbëhet nga dy produkte thelbësore të markës dhe është perfekte për të luftuar shenjat e para të kohës dhe ju ndihmon të mbani një lëkurë të ndritshme rinore.

I përbërë nga Cica-Filler Serum Riparues Kundër Rrudhave, 3 Phials x 10ml për të mbushur dhe zbutur në mënyrë efektive rrudhat dhe Krem Riparues Kundër Rrudhave Cica-Filler 40ml për të mbushur, zbutur dhe hidratuar lëkurën, ky set është një dyshe e kujdesit kundër rrudhave. Anti-rrudhë dhe riparues, i krijuar posaçërisht për lëkurë normale në të thatë.

Lierac Cica-Filler Serum për Riparimin e Rrudhave 3 Phials x 10ml: Ky serum me veprim mbushës dhe zbutës është formuluar për të synuar në mënyrë efektive të gjitha llojet e rrudhave. Stimulon sintezën e kolagjenit natyror, riparon në mënyrë efektive indet, shtrëngon dermën dhe mbushë lëkurën. Ampulat e saj fleksibël lejojnë përdorim të saktë, praktik dhe higjienik. Falë strukturës aktive të lëngut xhel, i cili depërton shpejt, ky serum lë një ndjesi delikate në lëkurë. Aroma e saj me nota prej jasemini, mollë jeshile dhe palisandër lë lëkurën me një ndjesi delikate të freskisë. Këto 3 ampula ofrojnë një kurim 30 ditor.

Krem riparues kundër rrudhave Lierac Cica-Filler 40ml përveç kësaj: Ky krem ​​është një kujdes 4-në-1 kundër rrudhave për të gjithë komoditetin. Ndihmon për të mbushur, shëndoshur, zbutur dhe hidratuar lëkurën normale deri në të thatë. Gjithashtu lejon riparimin e thellë të epidermës, stimulimin e kolagjenit natyror të lëkurës, forcimin e tij dhe ushqimin intensiv të saj. Tubi i tij i kanulës lejon aplikim adekuat dhe higjienik. Falë strukturës së saj të butë dhe kremoze, kjo krem ​​shkrihet në lëkurë. Pluhuri me fokus të butë që përmbahet në formulën e tij menjëherë turbullon rrudhat dhe sjell një shkëlqim natyral. Aroma e saj me nota të jaseminit, mollës së gjelbër dhe palisandër aromatik shijon lëkurën dhe ofron një ndjesi delikate të freskisë.

Ky set i firmosur Lierac do të bëhet rutina juaj e përditshme për lëkurë të lëmuar dhe plot jetë. Gjeni lëkurën e 20 viteve tuaja falë këtij Seti Riparimi Kundër Rrudhave Cica-Filler.

Këshilla të përdorimit
Serum riparues kundër rrudhave: Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën tuaj. Këmbëngulni në rrudhat e dukshme. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë tuaj.
Krem riparues kundër rrudhave: Vendoseni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën tuaj. Shmangni zonën rreth syve tuaj. Aplikojeni pas serumit

sqAlbanian