Creme Moussante

Ofertë!

13.80

SKU: 3508240001285 Kategori:

Përshkrim

Pastrues shkumezues per fytyre
Pastruesi i dyfishtë në sipërfaqe dhe në thellësi

Frymëzuar nga teknika estetike e pastrimit jonik, ky krem shkumues, ideal për lëkurë të kombinuar, ofron një pastrim të dyfishtë:
– në sipërfaqe: largon ndotësit e jashtëm dhe pluhurin nga lëkura dhe tret përbërjen
– në thellësi: largon djersën e tepërt dhe sebumin dhe ndihmon në eliminimin e qelizave të vdekura
Një aromë e freskët dhe femërore që ndërthur notat e jaseminit, lules së Lotusit dhe gardenisë së bardhë.

Perdorimi: Vendoseni në lëkurë të thatë duke masazhuar me gisht. Sperkateni me ujë, masazhoni përsëri, pastaj shperlajeni tërësisht. Shmangni zonën e syve.

Perberesit aktiv: Përbërës aktivë nga më të mirët e shkencës dhe natyrës
Pastrues “mikro-magnet” – Kap dhe tret papastërtitë në sipërfaqe dhe në thellësi
Mikro-eksfoliant enzimatik – Eliminoni qelizat e vdekura
Ekstrakt zambak uji – Veprimi mbrojtës
Acid hialuronik – Veprim kundër plakjes
Acid laktik – Veprimi pastrues

sqAlbanian