Demaq Yeux

19.00

SKU: 3508240206673 Kategori:

Përshkrim

Pastrues makijazi per sy

Pastruesi eshte nje kombinim i butë dhe inovativ i peptidit që aktivizon rritjen e qerpikëve, duke u bazuar ne permbajtje me kompleksin e biotinës dhe panthenolit, menjëherë pastron grimin dhe qetëson zonën e konturit të syve.

Perdorimi: Spërkateni në një cope pambuku dhe hiqeni butësisht përbërjen rreth konturit të syve. Mos e shpëlani.

Perberesit aktiv: Aktivizuesi i rritjes së peptideve, Vitaminat B forcuese, uji Panthenol, uji i lulediellit dhe kamomili

sqAlbanian