Ofertë!

Sunissime Eyes Stick Spf 50

18.00

SKU: 3508240006617 Kategori: ,

Përshkrim

SUNISSIME per sy, 50SPF
Korrektor i syve

E formuluar me filtra minerale, ky stik i syve mbrojtës ofron mbrojtje ultra të gjerë nga rrezet e diellit (UVA, UVB, dritë e dukshme, infra të kuqe), ndërsa acidi hialuronik hidraton dhe zbut lëkurën delikate rreth syve. Ky krem ​​në shkop zbukuron dhe ndriçon sytë.
Këshillë e vogël: mund të përdoret si korrigjues në zonat me hije përreth syrit.

Perdorimi: Vendoseni në zonën e syve para çdo ekspozimi në diell. Në rast të ekspozimit të drejtpërdrejtë, aplikojeni përsëri çdo dy orë.
Mos hezitoni ta përdorni atë edhe në qepallat e syve si një bazë ose në zona të tjera të ndjeshme siç janë pigmentimet apo shenjat reziduale.

Perberes aktiv:
Acid hialuronik
Vaj avokado

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sunissime Eyes Stick Spf 50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *