Sale!

Jowae Clarifying Mineral Mask

Original price was: 17.00€.Current price is: 11.90€.

SKU: 3664262000559 Category:

Description

CLARIFYING MINERAL MASK
Me Lumifenole antioksiduese dhe çaj i bardhë
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.

98% e përbërësve me origjinë natyrore

Maska minerale Clarifying bashkon përbërësit e tjerë në gamën e formuluar me çaj të bardhë.
Për kë është?
Të gjithë, madje edhe ata me lëkurë të ndjeshme, që duan një nxitje të menjëhershme të rrezatimit që do të barazojë tonin e lëkurës, do të ndriçojë fytyrën dhe do të forcojë mbrojtjen e lëkurës kundër agresioneve të përditshme.
E krijuar për të qenë si një balsam i butë, kjo maskë shkrihet në lëkurë. Ngrohet kur masazhohet, duke rritur mikroqarkullimin dhe shndërrohet në një mus të bardhë, kremoz që zbulon një aromë pluhuri dhe lulesh të parezistueshme.

Si të përdoret?
Aplikoni dy herë në javë një shtresë të hollë. Aktivizoni strukturën duke masazhuar but (+/- 1 minut). Lëreni të veprojë për 30 sekonda dhe shpërlajeni me ujë të bollshëm.

0% PARABENE, FENOKSIETANOL, VAJ MINERAL, Silikon

Përbërësit: Glicerinë. Vaj Prunus Amygdalus Dulcis (bajame e ëmbël). Uje. Glicerinë stearat. Acid stearik. Butilen Glikol. Acid Palmitik. Akrilates natriumi Copolymer. Aromë. Polideceni i hidrogjenizuar. Vaji i Farave Helianthus Annuus (luledielli). Fosfolipidet. Stearati i poligliceril-10. Propanediol. Tokoferol. Ekstrakt Frutash Hippophae Rhamnoides. Ekstrakt Sempervivum Tectorum. Glycine Soja (sojë) Vaj. Ekstrakt fletësh Camellia Sinensis