Ofertë!

Jowae Oil-in-gel Cleanser

10.85

SKU: 3664262000887 Kategori:

Përshkrim

Xhel vajor pastrues makijazhi per fytyre
I rekomadueshem per te gjitha tipet e lekures dhe ate sensitive.

Pastruesi xhel-vaj m eperberje 99% natyrale largon makijazhin dhe papastertite duke krijuar nje shtrese mbrojtese mbi lekure. Si i tille eshte pastrues mbrojtes i lekures duke rikthyer kompleksitetin lekuror ne normale. Krahas perberjes ka afinitet te largoj papastertite dhe grimcat e ndotjes thelle ne pore te lekures. Formula e tij unike e ruan filmin hidrolipidik te lekures dhe e le ate shume te bute.
Preferohet nga mosha 10 vjec e siper.

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje (apo sipas nevojes). Masazhojeni butesisht pastaj shperlajeni me uje.

Përbërësit aktiv: – Lumifenole antioksiduese, imperial peony dhe jojoba oil.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Oil-in-gel Cleanser”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *