Jowae Protective Moisturizing Balm

16.00

SKU: 3664262000351 Kategori:

Përshkrim

Krem ushqyes.
I rekomandueshem per fytyre, trup per te gjitha tipet e lekures, per gjithe familjen.
Perdoret nga femijet mbi 3 vjec.

Kremi ushqyes per fytyre, trup per te gjitha tipet e lekures ka permbajtje 96% natyrale dhe vecohet nga prania e antioksidanteve lumifenole dhe ujit te Bamboo. Ka rol hidratues, qetëson dhe ndihmon lëkurën të mbrohet çdo ditë.
Lëkura ribalancohet dhe qetësohet. Ndihet më e butë dhe elastike.

Aplikimi: ne duar dhe thonj sado here qe preferoni gjate dites.

Perberesit aktiv: lumifenole, vaj kamelie, gjalpe shea,vaj kokosi, vaj luledielli, glicerine me baze bimore, ure.
Perberesit: uje, ekstrakte te arres shea, izopropil palmitate, capric trigliceride, vaj kokosi i hidrogjenizuar, glicerine, alkool cetearyl, gliceril stearate citrate, cetyl palmitate, dyll blele, glicol propilen, ure, vaj luledielli, acid citrik, izomerate sakaride, parfum, hidroksiacetofenone, cetearil glukosid, sodium hidroksid, klorfenesin, tokoferil acetate, gome ksantan, ekstrakte te sempervivum tectorum, ekstrakte te gjetheve te kamilas, sodium citrat.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

sqAlbanian