Sale!

Jowae Revitalizing Moisturizing Lotion

Original price was: 16.50€.Current price is: 11.55€.

SKU: 3664262000313 Category:

Description

Locion hidratues per trup
I rekomandueshem per te gjitha tipet e lekures dhe mosha te ndryshme.

Locioni hidratues i trupit vecohet nga permbajtja ne saje te pranise se lumifenoleve dhe ujit te bambuse. Hidraton dhe gjalleron lekuren e trupit.
Struktura me arom? delikate perthithet shpejt dhe e l? l?kur?n t? but?, t? rigjall?ruar dhe rrezatuese.

Aplikimi: masazhojeni locionin ne tere trupin, mund te perdoret ne mengjes dhe ne mbremje.

Perberesit aktiv: lumifenole, uje bambuje, vaj luledielli, vaj soje, gjalpe shea.
Perberesit: uje, vaj nga fara e lulediellit, glicerine, eter dikarpilil, alkool cetearil, etilheksil stearate, gjalpe shea, sodium poliakrilate, uje bambuje, sodium benzoate, klorfenesin, parfum, tokoferol, acid citrik, hidroksid sodiumi, vaj nga soja.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.