Ofertë!

Jowae – Soothing Reparing Balm

7.35

Kategori:

Përshkrim

JOWAE – BAUME REPARATEUR APAISANT
BALSAM QETËSUES RIPARUES
FYTYRË DHE TRUP/PËR GJITHË FAMILJEN
40 ml


Ky krem balsam i shkrirë, me ekstrakte Antioksidantë Lumifenole & Vaj Camellia, ushqen dhe qetëson shqetësimin dhe ndjenjën e shtrëngimit, duke lënë një shtresë mbrojtëse në lëkurë për të luftuar thatësinë.

Lëkura rifiton rehatinë e saj, duke pasur efekt:

  • riparues
  • ekuilibrues
  • ushqyes
  • rimbushje
  • qetësues

Veprimi i tij i parë dhe i menjëhershëm është lehtësimi i thatësisë.
Ky balsam do të mbrojë dhe qetësojë lëkurën tuaj. Është tepër i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive.

99% e përbërësve me origjinë natyrale 

PËRBËRJA:

Formula INCI: Ujë. Glicerinë. Triglicerid kaprilik/kaprik. Poligliceril-4 Diizostearat/Polihidroksistearat/Sebacate. Butilen Glikoli. Sulfati i magnezit. Gliceril Glukozid. Klorfenezina. O-Cymen-5-Ol. Çamçakëz Xanthan. Hialuronat natriumi. Acid citrik. Hidroksidi i natriumit. Ekstrakt i Sempervivum Tectorum. Ekstrakt Centella Asiatica.

PËRDORIMI:

Aplikojeni balsamin qetësues riparues 1 deri në 2 herë në ditë në zonat e dobësuara, irrituara dhe të thata. E pershtatshme per te gjithe familjen.

VEGAN | PA PARABENE | PA SULFATE |PA FENOKSIETANOL | PA VAJRA MINERALE | PA PËRBËRËS ME ORIGJINË SHTAZORE | PA SILIKON | PA NGJYRUES SINTETIK

I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT √

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae – Soothing Reparing Balm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *