Ofertë!

Jowae Tinted Moisturizing Cream Medium

11.55

SKU: 3664262000412 Kategori:

Përshkrim

Krem hidratues me ngjyrë MEDIUM BB
Me Lotus të shenjtë dhe Lumifenole antioksiduese
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.

91% e përbërësve me origjinë natyrore

Krijuar nga uji freskues i lules Sakura, ky krem me ngjyrë, hidratues eshte i pasur me glicerinë vegjetale dhe ekstrakt pishe. Lumifenolet antioksidues janë partnerë me një ekstrakt të algave të kuqe për të rritur mbrojtjen. Ajo përmirëson në mënyrë diskrete pamjen tuaj natyrale të lëkurës!

Si të përdoret?
Çdo mëngjes, merrni një sasi të vogël të kremit hidratues BB dhe shperndajeni atë në gishta. Përhapeni në gjithë fytyrën për të marrë një efekt të menjëhershëm hidratues dhe pamje e nuancë natyrale të fytyrës.

Përbërësit
0% PARABENE, FENOKSIETANOL, VAJ MINERAL, SILIKON

UJE. GLICERIN. LAURAT ISOAMYL. Dioksid TITANIUMI. ISONONYL ISONONANOATE. ALKOOLI I ARAKIDILIT. GLIKOLI I PROPILENIT. STEARATA E GLIKERILIT. Silikat alumin magnezi. KROSPPOLIMER METIKL METAKRILAT. ALKOLI CETEARIL. BEHENYL ALCOHOL. OXIDET

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Tinted Moisturizing Cream Medium”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *