Jowae Vitamin Rich Energizing Eye Gel

16.00

SKU: 3664262001013 Kategori:

Përshkrim

Xhel per zonen e syve.
I rekomandueshem per te gjitha tipet e lekures.

Xhel kremi me konzistente te lehte, te bute eshte shume i pershtatshem per zonen rreth syve, menjehee pas aplikimit behet njesh me lekuren. Lekures i ofron freski hidratuese dhe eergjike. Ka efekt te menjehershem hidratues, zbutes te gjurmeve te lodhjes dhe largon mpirjen qe nga momenti i pare i aplikimit. Ne fund mbetet vetem shkelqimi!

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje. Aplikimi behet duke e shtyur butesisht rreth zones se syve. Pastaj perfundojeni duke shtypur lehte deri ne piken e syrit te trete (mes vetullave) per nje efekt sa me relaksues.

Perberesit aktiv: lumifenole dhe ekstrakte te ruscus aculeatus e cila ndihmon ne largimin e rratheve te zinj.
Perberesit: Kumquat – frut ga familja e citruseve, i ngjashem me portokallin por me i vogel ne madhesi dhe me permbajtje me te larte te vitamines C, antiksidant karotene dhe flavonoide, sheqerna energjetik dhe minerale rigjeneruese.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.