Jowae Vitamin Rich Energizing Gel

18.00

SKU: 3664262000986 Kategori:

Përshkrim

Xhel per gjithe fytyren i pasur me vitamina.
I rekomandueshem per te gjitha tipet e lekures madje edhe sensitive!

Xhel kremi me konzistente te lehte, te bute, me 95% permbajtje natyale, gjysme-xhel dhe gjysme-uje shkrihet ne lekure si nje sperkatje e castit per freski dhe hidratim per ta rigjalleruar lekuren. Lodhja zhduket menjehere pas aplikimit. Ka efekt te menjehershem hidratues dhe ky efekt zgjat 24 ore duke rritur energjine e lekures dhe duke shtuar e zgjatur shkelqimin e saj. Etja e lekures menjehere shuhet, karakteristikat e fytyres duken te qeta, lekura rehidrohet dhe gjalleron dukshem.

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje. Aplikimi behet ne lekure te pastruar, te pergatitur per te vendosur xhelin. Shperndarja behet ne gjithe fytyren me shtypje te lehte duke masazhuar lekuren.

Perberesit aktiv: lumifenole dhe kumquat i kombinuar me kafeine dekongjestive.
Perberesit: Kumquat – frut nga familja e citruseve, i ngjashem me portokallin por me i vogel ne madhesi dhe me permbajtje me te larte te vitamines C, antiksidant karotene dhe flavonoide, sheqerna energjetik dhe minerale rigjeneruese.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

sqAlbanian