Komplet Hydragenist Mat Spring ’21

40.00

SKU: 3508240015008 Kategori:

Përshkrim

KOMPLET HYDRAGENIST XHEL – KREM MAT SPRING ’21

Për lëkurë normale në të kombinuar
Kjo kuti përmban:
Hydragenist Xhel-Krem Hidratues 50ml që hidraton, mbush, zbut rrudhat dhe ri-oksigjenon lëkurën.

FALAS: Serum për 10 ditë trajtim anti-rrudhë.
CICA-FILLER riparues serum kundër rrudhave 10ml, i formuluar për të targetuar të gjitha llojet e rrudhave.
Frymëzuar nga mekanizmat e shërimit të indeve, ky serum përmban një përbërës aktiv të gjeneratës së re me një funksion të ngjashëm me retinolin: Bakuchiol pro-kolagjen. Ky përbërës aktiv me origjinë natyrale është më efektiv sesa retinoli në stimulimin e sintezës së kolagjenit I, por pa efektet e tij anësore.
Kompleksi Alchemilla, Ivy, Horsetail ndihmon në riparimin e epidermës dhe rivendosjen e tensionit në dermë, ndërsa koncentrati Hyalu-3 mbush indet.

HYDRAGENIST Gel-Krem
Siguron hidratim 24-orësh. Lëkura është mbushur, vijat e holla dhe rrudhat janë zbutur, lëkura është më e freskët.

Aplikimi:

Krem hidratues:
Vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.

Serumi CICA-FILLER:
Përdorni në mëngjes dhe mbrëmje si një aplikim për të trajtuar rrudhat në gjithë fytyrën.

Përbërësit:

KREMI GEL HIDRAGENIST:
Oksigjeni Biomimetik: Stimulon oksigjenimin qelizor për t’u rehidruar intensivisht
Acid Hialuronik: Rehidratues dhe zbutës
Vitaminat C, E, B5 dhe B6: Anti-oksidues, krem ​​hidratues dhe anti-plakje
Pluhur orizi

Serumi CICA-FILLER:
Riparimi Bakuchiol Pro-Kolagjen
Kompleks Alchemilla Ivy Kali i bishtit
Koncentrat hidraulik Hyalu-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet Hydragenist Mat Spring ’21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *