Komplet Premium Voluptous Spring ’21

120.00

SKU: 3508240015220 Kategori:

Përshkrim

KUTI PREMIUM VOLUPTUS Krem

Për lëkurë të thatë në shumë të thatë
Përmban:

Krem voluptus PREMIUM 50 ml, për trajtim të jashtëzakonshëm kundër plakjes për lëkurë të thatë në shumë të thatë.

Frymëzuar nga ilaçet rigjeneruese, Kremi Absolut Voluptuous Anti-Aging korrigjon të gjitha shenjat e plakjes: rrudhat, rënien, humbja e densitetit, njollat, struktura e parregullt e lëkurës.

Në zemër të formulës së tij, përbërësi i patentuar * hexapeptide FX – një proteinë natyrale e lëkurës, FOXO, e cila mbron qelizat burimore dhe nxit rigjenerimin e lëkurës.
Ky trajtim i jashtëzakonshëm është gjithashtu i pasuruar me ekstrakte antioksidante të luleve të zeza dhe koncentrat hyalu-3 me veprim anti-plakje.

FALAS: serum Cicafiller për 10 ditë kurë kundër rrudhave
Serum riparues kundër rrudhave CICA-FILLER 10ml, i formuluar për të synuar të gjitha llojet e rrudhave.

Frymëzuar nga mekanizmat e shërimit të indeve, ky serum përmban një gjeneratë të re aktive me një funksion të ngjashëm me retinolin: bakuchiol pro-kolagjenit.
Ky përbërës aktiv me origjinë natyrale është më efektiv sesa retinoli në stimulimin e sintezës së kolagjenit I, por më të butë në lëkurë. Kompleksi i alkemilës, bishtit të kalit ndihmon në riparimin e epidermës dhe rivendosjen e tensionit në lëkurë, ndërsa koncentrati hyalu-3 mbush indet.

Përdorimi:

Krem Voluptuous PREMIUM
Vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë pas serumit tuaj.

Serum CICA-FILLER
Përdoret në mëngjes dhe mbrëmje para kremit duke targetuar rrudhat pastaj gjithë fytyrën.

Përbërësit

KREM VOLUPTUS PREMIUM

Hexapeptide -FX
Hyalu-3
Ekstrakte të luleve të zeza ushqyese

SERUM CICA-FILLER
Bakuchiol Pro-Kolagjen
Kompleks Alchemilla Ivy Kali i bishtit
Koncentrat Hyalu-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet Premium Voluptous Spring ’21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *