Ofertë!

Sunissime Face Cream Spf50

24.00

S’ka stok

SKU: 3508240006419 Kategori: ,

Përshkrim

SUNISSIME Krem mbrojtes nga dielli per fytyre
50 SPF, pa ngjyre, per te gjitha llojet e lekures

Mbron lëkurën nga shenjat e dukshme të rrezatimit te drites: rrudhat, humbja e qëndrueshmërisë dhe njollat.
Kap radikalet e lira për shkak të rrezeve UV për t’u shndërruar në taurinë: barriera lëkurore përforcohet, stimulohet rigjenerimi i qelizav, aktivizohet hidratimi qelizor, lëkura me cilësi më të mirë, e hidratuar, e forcuar dhe energjike.

Perdorimi: Vendoseni butesisht në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni shpesh.

Perberesit aktiv:
ACID HALURONIK
AKTIVATOR ME PEPTIDE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sunissime Face Cream Spf50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *