Lait Micellaire 200ml

23.00

5 stok

SKU: 3508240001261 Kategori:

Përshkrim

Qumesht pastrues fytyre 200ml
I rekomandueshem per te gjitha tiper e lekures

Pastruesi i dyfishtë në sipërfaqe + në thellësi.
Frymëzuar nga teknika estetike e pastrimit jonik, ky qumësht micellar, për të gjitha llojet e lëkurës, ofron një pastrim të dyfishtë:
– në sipërfaqe: largon lëkurën nga ndotësit e jashtëm, pluhuri dhe tret përbërjen
– në thellësi: largon djersën e tepërt dhe sebumin dhe ndihmon në eliminimin e qelizave të vdekura
Një strukturë aktive e qumështit që shndërrohet në ujë për një efikasitet të dyfishtë pastrimi me aromë te freskët dhe femërore që ndërthur notat e jaseminit, lules së Lotusit dhe gardenisë së bardhë.

Perdorimi: Aplikojeni ne tere fytyren tuaj me nje cope pambuku. Mos e shperlani

Perberesit aktiv:
Pastrues “mikro-magnet” – Kap dhe tret papastërtitë në sipërfaqe dhe në thellësi
Mikro-eksfoliant enzimatik – Eliminoni qelizat e vdekura
Ekstrakt zambak uji – Veprimi mbrojtës
Acid hialuronik – Veprim kundër plakjes
Glicerinë vegjetale – Veprim hidratues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lait Micellaire 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *