Ofertë!

Lierac Deridium Dry To Very Dry

20.30

Kategori:

Përshkrim

Krem ushqyes kundër plakjes Lierac Déridium
I rekomandueshem per lëkure te thatë në shumë e thatë dhe sensitive.

Kremi mbron lekuren nga efektet e dëmshme të radikalëve të lira, forcon dhe rigjeneron lëkurën. Parandalon në mënyrë efektive plakjen e lëkurës ndërsa hidraton lëkurën dhe stimulon përtëritjen e qelizave.
Karakteristike e vecante eshte aroma e lules. Perdoret per trajtimin e rrudhave, vijave, humbjes se vitalitetit te lekures dhe kunder lodhjes lekurore. Lekures i ofron siguri, rehati dhe hidratimin e nevojshem, i rikthen gjallerine dhe shkelqimin dhe si perfundim stimulon sintezen e fibrave pergjegjese per elasticitet dhe qendrueshmeri.
Rekomandohet nga mosha 30 vjec e siper.

Perdorimi:në mëngjes dhe në mbrëmje; vendoseni kremin ne lekuren e pastruar dhe te thate. Perdoret edhe si baze e makijazhit.

Përbërësit Kryesorë: flavonoide dhe tanoide, i bërë nga alchemilla dhe bishti i kalit, vitamine E lufton, vajra nga misri dhe farat e kungullit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Deridium Dry To Very Dry”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *