Lierac Dioptiride

24.00

Kategori:

Përshkrim

Krem korrigjues i rrudhave rreth syve.
Trajtim intensiv

Bazuar në teknikën estetike të injektimit të botulines, ky krem ​​mbushës siguron një veprim të trefishtë kundër tri llojeve të problemeve: rrudhave, ekspresionit dhe dehidrit.
Formula e tij është e pasur me peptide mbrojtese kunder spektrit te drites blu, për mbrojtje kundër dëmtimit të qelizave peri-okulare dhe ofron veprim të përmirësuar korrigjues.
Zona e syve zbutet, rrudhat janë më pak të dukshme pas 7 ditësh perdorimi. Rezultati i deshiruar arrihet mesatarisht pas 28 ditësh.

Perdorimi: Vendosni një sasi të vogël të produktit në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën rreth syve.

Përbërës aktivë:
– Hyalu 2: Rehidron dhe pompon në sipërfaqe dhe në thellësi.
– Heksapeptidi i ngjashëm me botulinumin: Frenon neurotransmetuesin e përfshirë në tkurrjen e muskujve.
– Mbushje ALP, Alchemille, Ivy, Horsetail trio: Stimulon biosintezën e fibroblasteve për të riparuar indet e lëkurës.
– Peptidet e mburojës së dritës anti-blu: mbrojnë nga dëmtimi i qelizave peri-okulare për veprim korrektues të shtuar në rrudha.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Dioptiride”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *