Lierac Hydragenist Gel Eyes

24.00

SKU: 3508240003609 Kategori:

Përshkrim

HIDRAGENIST HYDRA-Smoothing GEL Eye
Xhel hidratues anti-rrudhe

Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky xhel i syve kombinon oksigjenin biomimetik, i cili stimulon oksigjenimin qelizor, me acidin hialuronik rehidrues. Eshtë i pasur me ekstrakt dekongjestant për rrathet e fryre dhe te erret.
Një strukturë aktive transparente e xhelit të freskët e pasuruar me NMF për një efekt të menjëhershëm rehidratues dhe zbutës.
Zbut rrudhat nga dehidrimi.

Perdorimi: Vendoseni dhe shperndajeni produktin duke përdorur majat e gishtave

Përbërës aktivë:
Oksigjeni biomimetik – Stimulon oksigjenimin qelizor për të rehidruar intensivisht
Acid hialuronik – Rehidratimi dhe zbutja
Vitaminat C, E, B5 dhe B6 – Anti-oksidues, krem ​​hidratues dhe anti-plakje
Ekstrakt dekongjestant – Efikasiteti i anti-fryrjes, rrathëve anti-errësirë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Hydragenist Gel Eyes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *