Lierac Hydragenist Mask

24.00

4 stok

SKU: 3508240004538 Kategori:

Përshkrim

Maske Hydragenist
Hidratuese, oksigjenuese, anti-rrudhe

Maska ka efekt rehidrues dhe ri-oksigjenues edhe lekurat më të thara.
Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, kjo maskë përqendrohet në kompleksin Hydra O2 dhe pasurohet me vajin e luleve të kamelisë për të rihidruar dhe ri-oksigjenuar lëkurën. Lëkura rehidrohet menjëherë. Linjat e holla dhe rrudhat zbuten dhe lekura rifiton freskinë e saj.
Me aromë te freskët, delikate dhe femërore që ndërthur notat e ujit me trëndafila, jasemin dhe gardenia.

Perdorimi: Aplikojeni një ose dy herë në javë në një shtresë të hollë në lëkurë të thatë, duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për 5-10 minuta, pastaj hiqni pjesën e tepërt me një pambuk.

Përbërës aktivë:
Kompleksi Hydra O2 (minerale të ngjashme me oksigjenin + acid hialuronik + gjethe vernonia + koncentrat vitaminash) – Rehidron, ri-oksigjenon dhe ploteson
Ekstrakt trëndafili – Tonifikon dhe zbute
Vaji i luleve të kamelisë – Ushqen dhe mbron

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Hydragenist Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *