Lierac Premium Eyes

62.00

SKU: 3508240005207 Kategori:

Përshkrim

PREMIUM krem per sy
Anti-rrudhe absolut, i pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

Trajton rrudhat – lëkuren më pak te fortë dhe te rrudhur – qepallat e varura – rrathet e fryet – rrathët e errët – njollat ​​e errëta. Frymëzuar nga ilaçet rigjeneruese, kjo krem ​​është e përqendruar 10% në kompleksin Premium Cellular për të korrigjuar dukshëm të gjitha shenjat e plakjes rreth syrit, ditë pas dite.

Perdorimi: ne mëngjes dhe ne mbrëmje në qepalla dhe rreth syve, përveç kujdesit ditor Premium.

Perberest aktiv:
Kompleksi Premium Cellular 10%
(Hexapeptide FX – Terpenoid – Ekstrakte të luleve të rralla të zeza: orkide e zezë, trëndafil i Zi Baccara dhe lulekuqe e zezë)
Koncentrat Hyalu-3 me 7%

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Premium Eyes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *