Lierac Premium Serum

120.00

SKU: 3508240005474 Kategori:

Përshkrim

PREMIUM Serum
Anti-rrudhe absolute

Serumi eshte i dozuar në 10% tretësirë të pastër të acidit hialuronik, stimulon riparimin natyror të ADN-së për rigjenerimin e jashtëzakonshëm të qelizave.

Perdorimi: aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje, para trajtimit tuaj të zakonshëm PREMIUM, në lëkurë të pastruar në mënyrë të përsosur. Duke përdorur majat e gishtave, përhapeni në të gjithë fytyrën dhe qafën.

Perberesit:
Mikrosfera bimore që mbron dhe rigjeneron ADN-në: gjenerata e re, këto sfera me origjinë bimore lejojnë një çlirim në zemër të qelizës të përbërësve aktivë riparues dhe anti-oksidues të cilët mbrojnë dhe riparojnë ADN-në.
Tretësirë e pastër e acidit hialuronik me dozë 10%: mbushësi aktiv i referencës, i cili menjëherë zbut dhe mbush dukshëm lëkurën.
Ekstraktet e luleve të rralla të zeza (orkide e zezë, trëndafil i Zi Baccara dhe lulekuqe e zezë): ekstrakte të rralla dhe të çmuara me fuqi mbrojtëse dhe anti-oksiduese.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Premium Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *