Lierac Premium Silky Cream

120.00

SKU: 3508240005085 Kategori:

Përshkrim

PREMIUM krem i bute
I rekomandueshem per lekure normale dhe te kombinuar

Trajton rrudhat e thella – humbjen e dendësisë – varjen – parregullsitë e lëkurës – njollat ​​e errëta – poret – teksturen e lëkurës
Frymëzuar nga ilaçet rigjeneruese, ky krem ​​i butë është 8.5% i përqendruar në kompleksin Premium Cellular dhe 5% në acid hialuronik për të korrigjuar të gjitha shenjat e plakjes ditë pas dite te perdorimit. Pasuruar me një koncentrat hidratues dhe matifikues, ai shkrihet në lëkurë dhe në fund e le një shtresë të padukshme.

Perdorimi: Në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, vetëm ose pas serumit.

Perberesit aktiv: me performancë të lartë nga kozmetika e hibridizimit Lierac, sinergji e më të mirës së shkencës dhe natyrës:
Premium Cellular 8.5% Kompleks: Hexapeptide FX, Terpenoid, Ekstraktet e luleve të rralla të zeza (orkide e zezë, Black Baccara, lulekuqe e zezë)
Solucion i pastër i acidit hialuronik 5%
Matifikues hidratues i perqendruar 10%

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Premium Silky Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *