Lierac Premium Voluptous Cream

120.00

SKU: 3508240005122 Kategori:

Përshkrim

PREMIUM krem Voluptous
I rekomandueshem per lëkurë te thatë në shumë te thatë

Trajton rrudhat e thella – humbjen e dendësisë – varjen – parregullsitë e lëkurës – njollat ​​e errëta – poret – teksturen e lëkurës
Frymëzuar nga ilaçet rigjeneruese, ky krem është 8.5% i përqendruar në kompleksin Premium Cellular dhe 5% në acid hialuronik për të korrigjuar të gjitha shenjat e plakjes ditë pas dite. Pasuruar me një koncentrat mjaft ushqyes, ajo ushqen intensivisht lëkurën dhe ofron një rehati të jashtëzakonshme.

Perdorimi: Mëngjes dhe / ose mbrëmje, vetëm ose pas Serumit

Përbërësve aktiv:
Kompleks Premium Cellular 8.5%: Hexapeptide FX, Terpenoid, Ekstraktet e luleve të rralla të zeza (orkide e zezë, Trëndafil i Zi Baccara, lulekuqe e zezë)
Solucion i pastër i acidit hialuronik 5%
Koncentrat ushqyes 20%

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Premium Voluptous Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *