Lierac Sebologie Double Concentrate

Ofertë!

24.60

5 stok

Kategori:

Përshkrim

Sebologie koncentat i dyfishte
Krem per korrigjimin e papersosmerive, i rekomendueshem per lekure mikse, te yndyrshme

Kremi perben nje trajtim kronobiologjik i cili rregullon hiperseborene, korrigjon papersosmerite ekzistuese dhe rikthen gjendjen normale te fytyres. Gjatë ditës, përbërësit aktivë kufizojnë prodhimin e sebumit. Natën rrisin krijimin e fibrave mbështetëse të lëkurës dhe zvogëlojnë madhësinë e poreve. Ka arome te kendshme.

Menyra e perdorimit:
Koncentrati i dites: aplikojeni ne mengjes ne gjithe fytyren duke shmangur zonen rreth syve, para kremes se zakonshme qe perdorni
Koncentrati i nates: aplikojeni ne mbremje ne gjithe fytyren duke shmangur zonen rreth syve, para kremes se zakonshme qe perdorni

Perberesit aktiv: agjent kunder ndotjes, acid glikolik, glukonat zinku, acid salicilik.

sqAlbanian