Ofertë!

Sunissime Face Cream Spf50 Gold

24.00

S’ka stok

Kategori: ,

Përshkrim

SUNISSIME Krem mbrojtes nga dielli per fytyre
50SPF, me ngjyre, per te gjitha tipet e lekures

Falë teknologjisë Global Protect Energy, ky krem ofron mbrojtje ndaj diellit me spektër ultra të gjerë (UVA, UVB, dritë e dukshme, infra të kuqe); pa harruar pro-taurinën e cila transformon radikalet e lira në rrjedhën e energjisë për lëkurën. Acidi hialuronik hidraton dhe ushqen lëkurën, të tharë ndonjëherë nga dielli, ndërsa një peptid aktivizues për rrezitje ndihmon në sigurimin e një rrezitjeje rrezatuese dhe uniforme, pa njolla. Ne saje te pranise se ngjyres, gjate stines se veres perdoret me efekt 2 ne 1 edhe si mbulues ne vend te sherkut.

Perdorimi: Para ekspozimit ne diell, aplikojeni si plotësues të kujdesit tuaj ditor në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë. Nuk lë shenja. Përsëriteni çdo dy orë në rast të ekspozimit të drejtpërdrejtë.

Perberesit aktiv:
Acid hialuronik
Peptide aktivizuese per nxirje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sunissime Face Cream Spf50 Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *