Lierac Supra Radiance Mask

29.00

SKU: 3508240003401 Kategori:

Përshkrim

MASKA SUPRA RADIANCE – DOUBLE PEELING

Bazuar në mjeksinë ambientore dhe nutritive, kjo maskë kombinon ekstraktin e bardhë të horehound, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin anti-plakje Hyalu-3. Është e pasur me mikro-kristale nga shkëmbinjtë vullkanikë dhe një përzierje e AHA për një veprim të dyfishtë peeling.

Efekti “lëkurë e re”.

Një strukturë aktive me një efekt të menjëhershëm zbutës që zbulon një freski të menjëhershme që zgjat gjatë gjithë kohës së ekspozimit.

Një aromë lulesh dhe femërore që përzien notat e freskëta, piper rozë dhe fasule tonka.

Rinovon cilësinë e lëkurës.
Lëmon menjëherë dhe tonifikon lëkurën.

Përdorimi:

Një herë në javë, vendoseni në lëkurë të thatë, duke shmangur zonën e syve:
1. Lëreni për 5 minuta,
2. Shpërndajeni në lëvizje rrethore.
Shpëlajeni me ujë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Supra Radiance Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *