Lift Integral Cream

Ofertë!

37.20

S’ka stok

SKU: 3508240002213 Kategori:

Përshkrim

Lift Integral krem, lifting dhe anti-rrudhe
I rekomandueshem per lekure normale dhe te thate

Bazuar në teknikat estetike të kombinuara me face lift + injeksion, kjo krem ​​dite kombinon përbërësit aktiv ngritës me koncentrat anti-plakje Hyalu-3 dhe është i pasur me vajin e luleve Candolle. Ka veti hidratuese.
Kremi ka një strukturë aktive elastike që përmban një kombinim unik të 2 biopolimerëve natyral.
Një aromë e freskët dhe me lule, e kendshme, që kombinon notat e freskisë së bardhë, jaseminit, manaferrave të egër.

Perdorimi: Vendoseni në mëngjes në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.

Përbërës aktiv:
Ekstrakt i drurit te kuq – Shtrëngon zonat e varura duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII, një mbrojtes i përfshirë në mbështjelljen e të gjitha ahtresave të lëkurës.
Ekstrakt tulipani – Mbush në zonat e zbrazëta duke rritur sintezën e 30 proteinave themelore të ECM, duke luajtur një rol të madh në konstituimin, cilësinë dhe strukturimin e ECM
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Vaj lule Candolle – Hidratues

sqAlbanian