Lift Integral Eyes

40.00

6 stok

SKU: 3508240002299 Kategori:

Përshkrim

LIFT INTEGRAL Serum per zonen e syve, anti-rrudhe
I rekomadueshem per te gjitha tipet e lekures.

Bazuar në teknikat estetike të kombinuara me face lift + injeksion, ky serum kombinon përbërësit aktiv ngritës me koncentratin anti-plakje Hyalu-3 dhe është i pasur me përbërje anti-fryrje / anti-errësirë.
Një strukturë aktive e serum-xhelit që përmban një kombinim unik të 2 biopolimerëve natyralë.
Pa shtesa aromatike

Perdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në qepalla dhe rreth syve.

Përbërës aktiv:
Ekstrakt nga druri i kuq – Shtrëngon zonat e varura duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII, një mbrojtes i përfshirë në mbështjelljen e të gjitha ndërfaqeve të lëkurës.
Ekstrakt tulipani – Mbush në zonat e zbrazëta duke rritur sintezën e 30 proteinave themelore të ECM, duke luajtur një rol të madh në konstituimin, cilësinë dhe strukturimin e ECM
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Kompleksi i rrathëve anti-fryrje / anti-errësirë – I përbërë nga një bashkim i akacies me veprim anti-rrathë të errët dhe darutoside me veprim anti-fryrje.

sqAlbanian