Lift Integral Nutri

62.00

9 stok

SKU: 3508240003852 Kategori:

Përshkrim

LIFT INTEGRAL Nutri krem dite, lifting dhe anti-rrudhe
I rekomandueshem per te lekuren shume te thate

Bazuar në teknikat estetike të kombinuara me face lift + injeksion, kjo krem ​​dite kombinon aktivë me koncentratin anti-rudhe Hyalu-3 dhe është i pasur me gjalpë shea ushqyese.
Një strukturë aktive me një efekt të menjëhershëm shtrëngimi falë kombinimit unik të 2 biopolimerëve natyralë.
Ka aromë te freskët dhe te kendshme lulesh.

Perdorimi: Vendoseni në mëngjes në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.

Përbërës aktiv:
Ekstrakt i drurit te kuq – Shtrëngon zonat e varura duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII, një mbrojtes i përfshirë në mbështjelljen e të gjitha shtresave të lëkurës.
Ekstrakt i tulipanit – Mbush në zonat e zbrazëta duke rritur sintezën e 30 proteinave themelore të ECM, duke luajtur një rol të madh në konstituimin, cilësinë dhe strukturimin e ECM.
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Gjalpë Shea – Ushqyese

sqAlbanian