Memoire

11.00

SKU: 3286010056634 Kategori: ,

Përshkrim

VITAVEA WELLNESS MEMORY
SUPLEMENT USHQIMOR PËR MEMORIE DHE PËRQENDRIM
ME BAZË GINKGO BILOBA DHE BACOPA
40 KAPSULA


Formula VITAVEA Wellness Memory është aleati juaj për të mbështetur performancën tuaj intelektuale dhe përqendrimin tuaj.

Memory VITAVEA Well-Being është një suplement ushqimor që përmban përbërës aktivë të njohur dhe të vlerësuar për të nxitur kujtesën dhe përqendrimin e mirë.

  • Ginkgo biloba ndihmon në promovimin e performancës intelektuale dhe stimulimin e funksioneve njohëse.
  • Bacopa ndihmon në ruajtjen e përqendrimit.

 

PËRBËRJA:

Agjent përforcues: Sorbitol; ekstrakt bacopa (Bacopa monnieri); Ekstrakt xhinko (Ginkgo biloba), agjentë kundër ngurtësimit: fosfatet e kalciumit, kripërat e magnezit të acideve yndyrore

PËRDORIMI:

2 kapsula në ditë duhet të gëlltitet me një gotë ujë,  që të ketë efekt me të mirë të konsumohen në mëngjes

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Konsultohuni me një mjek ose farmacist në rast të përdorimit të njëkohshëm të antikoagulantëve. Nuk rekomandohet përdorimi tek personat që i nënshtrohen trajtimit me antidepresivë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Memoire”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *