Optima Solaire Vitarmonyl

15.00

S’ka stok

Kategori:

Përshkrim

OPTIMA SOLAIRE

Rrezitje
Ndihmon në përgatitjen e lëkurës për ekspozimin në diell, aktivizimin dhe zgjatjen e një nxirjeje intensive, uniforme dhe me shkëlqim falë karotenoideve, zinkut, bakrit dhe selenit

Kuti me 60 kapsula: 28,9 g
Për 30 ditë

Me Optima Solaire, lëkura juaj sublimohet nga një nxirje mjaft e artë dhe natyrale. E përgatitur mirë dhe e ushqyer, lëkura ruan fleksibilitetin e saj dhe qëndron e nxirë për më gjatë.
Bakri dhe seleni e mbrojnë atë në mënyrë efektive nga efektet dëmtuese të radikaleve të lira, zinku ndihmon në ruajtjen e shëndetit të lëkurës.

86% e njerëzve që testuan optima Solaire janë të kënaqur

Këshilla të përdorimit
Merrni 2 kapsula në ditë, mundësisht gjatë vaktit, të gëlltiten me një gotë ujë.

Për të përgatitur siç duhet lëkurën, filloni:
Për lëkurë shumë të bardhë: 1 muaj para ekspozimit,
Lëkura normale dhe e nxirë: 15 ditë para ekspozimit.

 

Masat paraprake për përdorim:
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Këshillohet të konsumoni këtë suplement si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Rekomandohet të mos konsumoni në të njëjtën kohë produkte të tjerë që përmbajnë selen. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve. OPTIMA Solaire do t’ju ndihmojë të merrni rrezet e nevojshme të diellit, ndërsa shmangni orët më të forta të diellit (11:00 – 16:00) të cilat janë gjithashtu më të rrezikshmet për lëkurën. Marrja e OPTIMA Solaire nuk ju përjashton nga mbrojtja me një krem ​​mbrojtës të përshtatshëm. Duhet të aplikoni krem me SPF për trup.

OPTIMA SOLAIRE – Shtojcë ushqimore e bazuar në acide yndyrore esenciale, karotenoide, likopen, astaksantinë, zink, vitaminë E, vitaminë B5, bakër dhe selen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Optima Solaire Vitarmonyl”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *