Ofertë!

Phyto 9 Cream

12.60

4 stok

Kategori:

Përshkrim

Phyto 9
KREME BOTANIKE E PERDITSHME

Një kujdes i mirëfilltë me bazë bimore, PHYTO 9 është një krem dite me 9 bimë, që kombinon vajin e Macadamia me bime tjera, për të ushqyer dhe rigjeneruar flokët ultra të thatë. Formula e saj e pasur dhe jo me vaj, rimbush intensivisht lagështinë e fibrave të flokëve, lejon stilimin e lehte dhe eliminon statikën, pa e rënduar atë.
Të ushqyer dhe të mbrojtur, flokët janë dukshëm më të kthjellet, të butë dhe me shkëlqim.

Perdorimi: aplikoni një sasi të vogël të produktit midis duarve dhe gishtërinjve, pastaj përdorni ato si një krehër për ta shpërndarë atë në mënyrë të barabartë nëpër gjatësi te flokeve.
Vendoseni në flokë të pastër, të thatë me peshqir ose në flokë të thatë në çdo kohë të ditës.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Formulë e përqendruar: një sasi e vogël mjafton!

Perberesit:
Vajrat e Mallow, Calendula, Sage, Burdock, Willow, sojë, Rosemary, Macadamia

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto 9 Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *