Phyto Apaisant Kit Programa Calmante

18.00

SKU: 3701436908744 Kategori:

Përshkrim

PHYTO APAISANT PROGRAMA CALMANTE
PROGRAMI PHYTO APAISASNT QETËSUES

PËR SKALP TË NDJESHËM DHE TË IRRITUAR

250 ml + 50 ml


Phytoapaisant Calming Program është një paketë produktesh me një çmim special të krijuara për të trajtuar skalpin e ndjeshëm dhe të irrituar.

Ky progran trajtues përmban produktet e mëposhtme:

 • Shampo për trajtim qetësues Phytoapaisant 250mL:
  Shampo hipoalergjike e formuluar për të respektuar lëkurën e ndjeshme të kokës, zbut menjëherë dhe pastron butësisht. Falë vetive të tij anti-irrituese dhe anti-inflamatore, skalpi i kokës qetësohet dhe flokët rifitojnë energjinë dhe shëndetin e tyre.
  Përdorimi: 
  Në flokë të lagur, aplikoni dhe masazhojeni butësisht në shkumë. Shpëlajeni. Përsëriteni, duke e lënë shkumën për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Aplikojeni kur skalpi është i irrituar dhe kruhet.
 • Serum Phytoapaisant kundër kruajtjes 50mL:
  Serum me teksturë xhelatinoze, jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës, i cili ofron  një ndjesi freskie intensive, një burim lehtësimi të thellë.Ndërsa rrit ndjenjat e qetësisë, Ekstrakti i Xinxifes, Ekstraktit të Lindenit dhe Ekstraktit të Lules së Pasionit prezantojnë përfitimet e tyre qetësuese në lëkurën e kokës për të ofruar lehtësim afatgjatë.
  97% e përbërësve me origjinë natyrale.
  Serumi ka efekt të menjëhershëm kundër kruajtjes, qetëson zonat e ndjeshme dhe të irrituara.
  Përdorimi: 
  Aplikojeni lokalisht në zonat e irrituara sipas nevojës. Pa shpëlarje.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA MIT | PA ALKOOL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto Apaisant Kit Programa Calmante”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *